Świat żaluzji – próbniki i katalogi

Żaluzje, rolety, plisy - PROMOCJE

„Plisy dwutkaninowe” to nowy produkt pozwalający łączyć tkaniny półprzepuszczające z całkowicie zaciemniającymi. Już teraz 10% taniej Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów.

Zamów bezpłatny pomiar!

Napisz do nas już dziś:
Rolety Radom, Warka, Grójec, Nadarzyn oraz ogólnie:
info@swiatzaluzji.pl
telefon 531 594 091 lub
512 134 564

Verticale Radom, Piaseczno, Lesznowola, Grójec i okolice

Poznaj najmodniejsze verticale

Verticale (żaluzje pionowe) dzięki estetycznej formie oraz konkurencyjnej cenie to standardowe rozwiązanie dla lokali biurowych. Podkreślają profesjonalny charakter wnętrza oraz pozwalają skutecznie doświetlać pomieszczenie dzięki obracanym lamelom. Wśród tkanin do verticali można znaleźć duży wybór tkanin specjalnych, między innymi tkanin niepalnych w wersji półprzepuszczającej oraz 100% zaciemniającej. Verticale są dostępne w następujących systemach, w zależności od szerokości listków: verticale 50mm, verticale 89mm oraz najbardziej popularne veticale 127mm.

Do wstępnego oszacowania kosztu verticali możemy użyć następujących cen za metr kwadratowy: verticale – cena 50 PLN za metr kwadratowy*.

Żaluzje panelowe (panel tracki) to tkaniny roletowe umieszczone na karniszu, przesuwane na jedną lub dwie strony. Historycznie wywodzą się z Japonii, ale ich renesans jako przesłon okiennych nastąpił niedawno w Europie Zachodniej. Jest to bardzo efektowne rozwiązanie do przesłaniania dużych powierzchni szklanych. Żaluzje panelowe podkreślają nowoczesność i elegancje wnętrza. Żaluzje panelowe mogą być sterowane sznurkiem, tak jak klasyczne vertikale, przesuwane za pomocą rączki lub elektrycznie. Żaluzje panelowe wyceniane są indywidualnie.

*podana cena dotyczy podstawowej kolekcji wzorów i służy do wstępnego oszacowania wartości produktu. Podana cena nie zawiera kosztu montażu. Nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Verticale – nasze realizacje

Żaluzje pionowe - vertikaleVerticale Verticale do eleganckie rozwiązanie nie tylko dla pomieszczeń biurowych
Żaluzje panelowe - panel trackŻaluzje paneloweŻaluzje panelowe "panel track" to idealne rozwiązanie dla dużych powierzchni
Verticale - szyna do verticaliVerticale 127mmUzbrojona szyna do verticali 127mm - popularne rozwiązanie dla biur.

Verticale – sposób montażu

Żaluzje pionowe (verticale) mocowane są do ściany lub sufitu. W praktyce nie wykonuje się montażu verticali do stolarki okiennej.

Żaluzje panelowe mocowane są do sufitu, tak jak klasyczne karnisze.