Świat żaluzji – próbniki i katalogi

Żaluzje, rolety, plisy - PROMOCJE

„Plisy dwutkaninowe” to nowy produkt pozwalający łączyć tkaniny półprzepuszczające z całkowicie zaciemniającymi. Już teraz 10% taniej Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów.

Zamów bezpłatny pomiar!

Napisz do nas już dziś:
Rolety Radom, Warka, Grójec, Nadarzyn, Piaseczno, Lesznowola oraz ogólnie:
info@swiatzaluzji.pl
telefon 531 594 091 lub
512 134 564

Markizy dla Twojego domu

Poznaj najmodniejsze markizy!

Markizy do sposób zadaszenia balkonów i tarasów. Pozwalają w pełni wykorzystać możliwości naszego domu. Dzięki nim nie musimy rezygnować z rodzinnych posiłków na tarasie w wyjątkowo słoneczne dni.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo markizy balkonowe oraz tarasowe pozwalające zadaszyć do 12 metrów szerokości przy wysięgu 5 metrów. Oferujemy markizy klasyczne, markizy w półkasecie oraz pełne markizy kasetowe. Dzięki zastosowaniu kaset tkanina markizowa dłużej zachowuje świeży wygląd..

Markizy są wyposażone w szeroką gamę sterowań, począwszy od klasycznych markiz poruszanych korbą, poprzez markizy silnikowe ze zdalnym sterowaniem. Istnieje również możliwość zastosowania stacji pogodowych powodujących zwijanie się markizy przy bardzo silnym wietrze.

Nasze ceny markiz pozytywnie Cię zaskoczą. Klasyczna markiza tarasowa już od 1700 PLN*, markiza tarasowa w półkasecie już od 2300 PLN**

*dotyczy markizy o wymiarach 240cm x 150cm z podstawowej tkaniny. Cena nie zawiera montażu. Nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

**dotyczy markizy o wymiarach 240cm x 150cm z podstawowego materiału. Cena nie zawiera montażu. Nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Markizy – nasze realizacje

Markiza tarasowaMarkiza tarasowa Dzięki niej wykorzystasz całą dostępną przestrzeń domu.
Markiza kasetowaMarkiza kasetowaZapewnia długotrwałe użytkowanie i świeży wygląd
Markiza balkonowaMarkiza balkonowaMarkiza balkonowa z dodatkowym wspornikiem ściennym

Markizy – właściwe użytkowanie

Z uwagi na dużą powierzchnię tkaniny, która jest zbliżona do żagla, montaż markizy powinno się powierzyć wyspecjalizowanej ekipie montażowej.

Nasza firma używa do montażu specjalnych klejów żywicznych, które zapewniają stabilność markizy nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

W zależności od materiału do czyszczenia tkaniny markizowej powinniśmy używać wody z dodatkiem rozpuszczalnego detergentu. Do mycia i pielęgnacji nie należy używać środków rysujących powierzchnię, takich jak proszki, twarde szczotki, skrobaczki, itp. Do czyszczenia tkanin z kurzu można używać miękkiej szczotki lub odkurzacza. Należy pamiętać o usuwaniu opadających liści w sezonie jesiennym