Świat żaluzji – próbniki i katalogi

Żaluzje, rolety, plisy - PROMOCJE

„Plisy dwutkaninowe” to nowy produkt pozwalający łączyć tkaniny półprzepuszczające z całkowicie zaciemniającymi. Już teraz 10% taniej Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów.

Zamów bezpłatny pomiar!

Napisz do nas już dziś:
Rolety Radom, Warka, Grójec, Nadarzyn, Piaseczno, Lesznowola oraz ogólnie:
info@swiatzaluzji.pl
telefon 531 594 091 lub
512 134 564

Rolety Radom, Piaseczno, Lesznowola, Grójec i okolice

Poznaj najmodniejsze rolety!

Rolety materiałowe to absolutnie najbardziej popularny sposób zaciemniania wnętrz. Eleganckie tkaniny roletowe oraz wygodny mechanizm łańcuszkowy to cechy wpływające na estetykę i praktyczność tego rozwiązania. Wyróżniamy dwie grupy rolet: rolety wolnowiszące, składające się z tkaniny nawiniętej na rurkę o średnicy odpowiednio dobranej do rozmiarów rolety oraz rolety kasetowe, gdzie tkanina nawinięta na rurę jest osłonięta kasetą aluminiową. Rolety kasetowe występują razem z prowadnicami bocznymi (listwami, które blokuję dostęp światła pomiędzy końcem tkaniny a oknem oraz utrzymują tkaninę przy szybie po uchyleniu okna).

Pod względem sterowania wyróżniamy rolety łańcuszkowe (to najbardziej rozpowszechniony system sterowania), rolety sprężynowe oraz rolety silnikowe. Rolety silnikowe wstępują w systemie z rurą nawojową 40mm. Posiadają silniki Somfy 230V. Rolety silnikowe mogą być obslugiwane przełącznikiem lub za pomocą pilota.

Rolety swobodnie wiszące dzielimy ze względu na średnice rury nawojowej na: rolety mini 19mm, rolety L32 mm, rolety L40 mm oraz rolety wielkogabarytowe (60mm). Do wstępnego oszacowania kosztu rolet wolnowiszących możemy użyć następujących cen za metr kwadratowy: rolety mini 19mm – cena 40 PLN za metr kwadratowy*, rolety L32 mm - cena 130 PLN za metr kwadratowy*, rolety L40 mm – cena 190 PLN za metr kwadratowy*, rolety wielkogabarytowe – wycena indywidualna.

Rolety kasetowe ze względu na średnice rury nawojowej dzielimy na: rolety Uni 19mm – mocowane standardowo do stolarki okiennej, rolety L32 w kasecie oraz rolety L 40 w kasecie. Do wstępnego oszacowania kosztu rolet kasetowych możemy użyć następujących cen za metr kwadratowy: rolety Uni 19mm białe (za wersje drewnopodobną i anodową jest dopłata) – cena 90 PLN za metr kwadratowy*, rolety L32 mm w kasecie – cena 180 PLN za metr kwadratowy*, rolety L40 mm w kasecie – cena 260 PLN za metr kwadratowy*

Oferujemy również rolety kasetowe UNI w wersji drewnopodobnej (dopłata 20% do ceny bazowej). Dostępne okleiny to jasny dąb, dąb, złoty dąb, wiśnia, mahoń oraz orzech.

Posiadamy również w naszej ofercie rolety do okien dachowych w systemie Dekolux (kaseta i prowadnice w kolorach anoda, oraz sosna) a także rolety dachowe w systemie Coulisse (kaseta i prowadnice w kolorze anodowanym), charakteryzujące się eleganckim designem oraz niezawodnością mechanizmów.

Nowością są rolety "dzień-noc" – dzięki zastosowaniu dwóch zachodzących na siebie warstw specjalnej tkaniny możemy uzyskiwać tzw. efekt żaluzji przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności rolet. Roleyt "dzień-noc" wustępują w wersji wolnowiszącej w systemie Mini 19mm oraz L32 mm a także w wersji kasetowej UNI 19mm oraz L32 w kasecie.

Posiadamy duży wybór tkanin roletowych, między innymi tkaniny zmywalne z powłoką teflonową, doskonałe do kuchni i łazienek, tkaniny niepalne, tkaniny przyspieszające odświeżanie powietrza z nikotyny, oparów kuchennych itp., oraz tkaniny do projektorów.

Rolety Radom, rolety Piaseczno, rolety Lesznowola, rolety Nadarzyn oraz rolety Grójec to oferta skierowana do miejscowości znajdujących się w okolicach Radomia i Warszawy, a w szczególności wzdłuż trasy łączącej oba miasta.

*podana cena dotyczy podstawowej kolekcji wzorów i służy do wstępnego oszacowania wartości rolet. Podana cena nie zawiera kosztu montażu. Nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Rolety – nasze realizacje

Roleta mini wolnowiszącaRoleta wolnowisząca Roleta mini 19mm - tu mocowana bezinwazyjnie
Roleta kasetowa L32 i L40Roleta kasetowa L32 i L40Roleta kasetowa L32 i L40 - rolety do szerokości 350 cm.
Rolety dzień-noc w kasecieRolety "dzień-noc"Roleta "dzień-noc" w kasecie UNI z przyklejanymi prowadnicami

Rolety – sposoby montażu

Rolety wolnowiszące oraz rolety kasetowe mogą być montowane do stolarki okiennej – systemy Mini 19mm oraz Uni 19mm (są przykręcane do listwy przyszybowej, prowadnice jeżeli występują są przyklejane na taśmę dwustronną). . Innym sposobem montażu tego typu rolet są tak zwane mocowania bezinwazyjne, czyli „wieszaki bez wiercenia”. Niestety ten sposób montażu rolet nie może być zastosowany do każdego typu okien (okna muszą być otwieralne i nie posiadać żadnych wywietrzników mocowanych do skrzydła okiennego). Rolety o większych rozmiarach zasłaniające całą wnękę są mocowane bezpośrednio do ściany lub sufitu.