Świat żaluzji – próbniki i katalogi

Żaluzje, rolety, plisy - PROMOCJE

„Plisy dwutkaninowe” to nowy produkt pozwalający łączyć tkaniny półprzepuszczające z całkowicie zaciemniającymi. Już teraz 10% taniej Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów.

Zamów bezpłatny pomiar!

Napisz do nas już dziś:
Rolety Radom, Warka, Grójec, Nadarzyn, Piaseczno, Lesznowola oraz ogólnie:
info@swiatzaluzji.pl
telefon 531 594 091 lub
512 134 564

Żaluzje Radom, Piaseczno, Lesznowola, Grójec i okolice

Żaluzje poziome to klasyczny sposób zasłonięcia okien. Choć wielu z nas kojarzą się one z plastikową tandetą dostępną w czasach PRL, to w rzeczywistości żaluzje stanowią elegancki i niedrogi sposób zaciemnienia wnętrz. Żaluzje dzielimy ze względu na materiał, z którego wykonane są listki żaluzji na: żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane oraz żaluzje bambusowe.

Poznaj najmodniejsze żaluzje!

Żaluzje aluminiowe różnią się szerokością listków (lameli), począwszy od żaluzji aluminiowych 16mm, poprzez żaluzje aluminiowe 25mm (najpopularniejszy system żaluzji na rynku), żaluzje aluminiowe 50mm oraz absolutną nowość – żaluzje aluminiowe 70mm. Do wstępnego oszacowania kosztu żaluzji możemy użyć następujących cen za metr kwadratowy: żaluzje aluminiowe 16mm – cena 130 PLN za metr kwadratowy*, żaluzje aluminiowe 25mm – cena 80 PLN za metr kwadratowy*, żaluzje aluminiowe 50mm – cena 190 PLN za metr kwadratowy*, żaluzje aluminiowe 70mm – cena 300 PLN za metr kwadratowy*.

Żaluzje drewniane są wykonane z egzotycznego drewna Baswood, które charakteryzuje się zwiększoną odpornością na wyginanie. To wyjątkowo eleganckie rozwiązanie znakomicie prezentuję się w większości wnętrz, począwszy od klasycznych a skończywszy na tych urządzonych nowocześnie. Przed wyborem żaluzji drewnianych należy pamiętać, że po podciągnięciu żaluzje drewniane zajmują średnio 8cm plus dodatkowe 10cm na każdy metr wysokości. Żaluzje drewniane pod względem szerokości listków dzielimy na żaluzje drewniane 25mm, żaluzje drewniane 50mm oraz absolutną nowość – żaluzje drewniane 70mm. Do wstępnego oszacowania kosztu żaluzji możemy użyć następujących cen za metr kwadratowy: żaluzje drewniane 25mm – cena 210 PLN za metr kwadratowy*, żaluzje drewniane 50mm – cena 340 PLN za metr kwadratowy, żaluzje drewniane 70mm – 900 PLN za metr kwadratowy*.

Żaluzje bambusowe są od niedawna dostępne na naszym rynku. Od żaluzji drewnianych odróżnia je grubość listków. Żaluzje bambusowe po podciągnięciu zajmują przeciętnie 8 cm plus 7cm na każdy metr wysokości. Żaluzje bambusowe pod względem szerokości listków dzielimy na: żaluzje bambusowe 25mm i żaluzje bambusowe 50mm. Do wstępnego oszacowania kosztu żaluzji możemy użyć następujących cen za metr kwadratowy: żaluzje bambusowe 25mm – cena 210 PLN za metr kwadratowy*, żaluzje bambusowe 50mm – cena 340 PLN za metr kwadratowy*.

Żaluzje Radom, żaluzje Piaseczno, żaluzje Lesznowola, żaluzje Nadarzyn oraz żaluzje Grójec to oferta skierowana do miejscowości znajdujących się w okolicach Radomia i Warszawy, a w szczególności wzdłuż trasy łączącej oba miasta.

*podana cena dotyczy podstawowej kolekcji wzorów i służy do wstępnego oszacowania wartości żaluzji. Podana cena nie zawiera kosztu montażu. Nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Żaluzje – nasze realizacje

Żaluzje aluminiowe 25mmŻaluzje aluminiowe 25mm Najtańsze dekoracje okienne dostępne w ofercie
Żaluzje drewniane "retro"Żaluzje drewniane 50mmZ eleganckim mechanizmem w stylu "retro"
Żaluzje bambusoweŻaluzje bambusoweDoskonała dekoracja do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności


Żaluzje – sposób montażu

Żaluzje o szerokości listków 16mm i 25mm są z reguły montowane do skrzydła okiennego, a dokładnie do listwy przyszybowej. Ten sposób montażu nie powoduje ingerencji we właściwą strukturę okna, dzięki czemu unikamy rozszczelnienia i zniszczenia stolarki. Innym sposobem montażu tego typu żaluzji są tak zwane mocowania bezinwazyjne, czyli „wieszaki bez wiercenia”. Niestety ten sposób montażu żaluzji nie może być zastosowany do każdego typu okien (okna muszą być otwieralne i nie posiadać żadnych wywietrzników mocowanych do skrzydła okiennego). Żaluzje o szerokości 50mm oraz żaluzje 70mm mocujemy bezpośrednio do ściany lub sufitu. W ten sposób żaluzja zasłania nam całą wnękę okienną.