Świat żaluzji – próbniki i katalogi

Żaluzje, rolety, plisy - PROMOCJE

„Plisy dwutkaninowe” to nowy produkt pozwalający łączyć tkaniny półprzepuszczające z całkowicie zaciemniającymi. Już teraz 10% taniej Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów.

Zamów bezpłatny pomiar!

Napisz do nas już dziś:
Rolety Radom, Warka, Grójec, Nadarzyn, Piaseczno, Lesznowola oraz ogólnie:
info@swiatzaluzji.pl
telefon 531 594 091 lub
512 134 564

Moskitiery Radom, Piaseczno, Lesznowola, Grójec i okolice

Poznaj praktyczne siatki przeciw insektom (moskitiery)!

Siatki przeciw insektom, zwane popularnie moskitierami, to produkt znacznie zwiększający komfort mieszkania, szczególnie w okresie letnim. Pozwalają nam wypoczywać przy otwartym oknie, bez obaw o dotkliwe ukąszenia owadów, które często są nosicielami chorób zakaźnych. W naszej ofercie posiadamy również specjalną serię siatek dla alergików, które zatrzymują większość pyłków.

Moskitiery okienne dostępne są w dwóch standardowych wariantach: jako moskitiery ramkowe oraz moskitiery rolowane. Moskitiery ramkowe, dostępne w kolorach białym, brązowym, oraz drewnopodobnych: złoty dąb, orzech i mahoń, są łatwe w montażu i mogą być zdejmowane po sezonie letnim. Natomiast moskitiery rolowane, dostępne tylko w kolorze białym, są stosowane przez cały rok.

Oferujemy również moskitiery drzwiowe ramkowe w kolorze białym i brązowym dostępne również w opcji z zawiasami samozamykającymi. U nas znajdziecie Państwo również absolutna nowość - moskitiery drzwiowe przesuwne Zig-Zag do montażu we wnęce. Moskitiery przesuwne są wyposażone w cienką prowadnicę dolną (tylko 8mm).

Nasze ceny moskitier pozytywnie Cię zaskoczą! Moskitiery ramkowe już od 70 PLN*, moskitiery rolowane już od 199 PLN**. Moskitiery drzwiowe ramkowe już od 366 PLN***, moskitiery plisowane Zig-Zag już od 1222 PLN****.

Moskitiery Radom, moskitiery Piaseczno, moskitiery Lesznowola, moskitiery Nadarzyn oraz moskitiery Grójec to oferta skierowana do miejscowości znajdujących się w okolicach Radomia i Warszawy, a w szczególności wzdłuż trasy łączącej oba miasta.

*dotyczy moskitiery ramkowej o wymiarach 50cm x 120cm. Cena nie zawiera montażu. Nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

**dotyczy moskitiery rolowanej o wymiarach 50cm x 120cm. Cena nie zawiera montażu. Nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

*** dotyczy moskitiery drzwiowej o wymiarach 50cm x 200cm. Cena nie zawiera montażu. Nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

**** dotyczy moskitiery drzwiowej Zig-Zag o wymiarach 100cm x 200cm. Cena nie zawiera montażu. Nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Moskitiery – nasze realizacje

Moskitiera rolowanaMoskitiera rolowana Moskitiera rolowana w kasecie z mechanizmem sprężynowym.
Moskitiera drzwiowaMoskitiera drzwiowaMoskitiera ramkowa to praktyczne rozwiązanie dla drzwi.
Moskitiery drzwiowe Zig-ZagMoskitiera Zig-zagEleganckie rozwiązanie ozwalające zasłonić wnękę do 300cm.

Moskitiery – sposób montażu

Moskitiery ramkowe okienne są montowane za pomocą uchwytów motylkowych umożliwiających łatwe zdejmowanie i zakładanie ramek. Dzięki temu możemy je dość łatwo utrzymać w czystości, myjąc zdjęte ramki wodą pod ciśnieniem.

W przypadku moskitier montowanych na stałe zaleca się przetarcie siatek wilgotną szmatką przed sezonem zimowym. W przypadku moskitier rolowanych oraz drzwiowych typu Zig-Zag zaleca się pozostawianie ich na zimę w pozycji otwartej (tak aby siatka była schowana do kasety lub wnęki).

Moskitiery drzwiowe ramkowe montowane są zewnętrznie na ramę drzwi, natomiast moskitiery drzwiowe Zig-Zag montowane są tylko do wnęki. Moskitiery Zig-Zag pozwalają na zasłonięcie drzwi aż do 300cm.