Świat żaluzji – próbniki i katalogi

Żaluzje, rolety, plisy - PROMOCJE

„Plisy dwutkaninowe” to nowy produkt pozwalający łączyć tkaniny półprzepuszczające z całkowicie zaciemniającymi. Już teraz 10% taniej Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów.

Zamów bezpłatny pomiar!

Napisz do nas już dziś:
Rolety Radom, Warka, Grójec, Nadarzyn, Piaseczno, Lesznowola oraz ogólnie:
info@swiatzaluzji.pl
telefon 531 594 091 lub
512 134 564

Plisy Radom, Piaseczno, Lesznowola, Grójec i okolice

Poznaj najmodniejsze plisy!

Plisy, czyli żaluzje plisowane to produkt, zdobywający rosnąca popularność na polskim rynku. Są to żaluzje montowane do skrzydła okiennego (w tak zwanym świetle szyby) składające się ze splisowanej tkaniny (szerokość garbika to 20mm) umieszczonej pomiędzy dwoma ruchomymi profilami aluminiowymi. Plisy pozwalają nam na odsłanianie okna zarówno od góry jak i od dołu. Co więcej żaluzje plisowane mogą być wykorzystane do przesłaniania okien o nietypowych kształtach, na przykład łuków, trójkątów, trapezów itp. Bogata kolekcja tkanin począwszy od delikatnych ażurowych, poprzez klasyczne półprzepuszczające, tkaniny black-out 100% zaciemniające oraz tkaniny izolujące termicznie, sprawia, że plisy są doskonałym rozwiązaniem dla klientów, oczekujących czegoś więcej, niż tylko prostego zasłonięcia okna. Żaluzje plisowane są jedynym systemem, gdzie na jednym oknie możemy mieć zarówno tkaninę przezroczystą (firankową) jak i tkaninę 100% zaciemniającą (która pełni rolę zasłony).

Oferujemy również plisy w systemie 50mm (XL-Pleat). Tego rodzaju plisy są podnoszone za pomocą sznurka i poruszaja się tak jak klasyczna roleta (opuszczenie z góry na dół)

Do wstępnego oszacowania kosztu plisy możemy użyć następujących cen za metr kwadratowy: plisa 20mm– cena 99 PLN za metr kwadratowy*, plisa 50mm - cena 400 PLN za metr kwadratowy*.

Plisy Radom, plisy Piaseczno, plisy Lesznowola, plisy Nadarzyn oraz plisy Grójec to oferta skierowana do miejscowości znajdujących się w okolicach Radomia i Warszawy, a w szczególności wzdłuż trasy łączącej oba miasta.

*podana cena dotyczy podstawowej kolekcji wzorów i służy do wstępnego oszacowania wartości plisy. Podana cena nie zawiera kosztu montażu. Nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Plisy – nasze realizacje

Ogrody zimowe - plisyOgrody zimowe w plisach Plisy 20mm to doskonałe rozwiązanie dla ogrodów zimowych.
Plisy półokrągłe - plisy RadomPlisy półokrągłePlisy mogą zasłonić okna o dowolnym kształcie.
Plisy 20mm - plisy RadomPlisy 20mmPlisy pozwalają na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna.

Plisy – sposób montażu

Standardowo plisy 20mm montujemy do skrzydła okiennego – jest to klasyczny montaż w świetle szyby. Możemy również zastosować mocowanie bezinwazyjne (wieszaki bez wiercenia), ale niesie to za sobą konieczność dopłaty (należy doliczyć do ceny plisy koszt wieszaków bez wiercenia w granicach 10 PLN za jedną plisę). Plisy w systemie 50mm są mocowane do ściany lub sufitu i służą do przesłaniania całej wnęki okiennej.