Świat żaluzji – próbniki i katalogi

Żaluzje, rolety, plisy - PROMOCJE

„Plisy dwutkaninowe” to nowy produkt pozwalający łączyć tkaniny półprzepuszczające z całkowicie zaciemniającymi. Już teraz 10% taniej Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów.

Zamów bezpłatny pomiar!

Napisz do nas już dziś:
Rolety Radom, Warka, Grójec, Nadarzyn, Piaseczno, Lesznowola oraz ogólnie:
info@swiatzaluzji.pl
telefon 531 594 091 lub
512 134 564

Rolety rzymskie Radom, Piaseczno, Lesznowola, Grójec i okolice

Poznaj najmodniejsze rolety rzymskie!

Rolety rzymskie to synonim elegancji. Połączenie tradycyjnych firan i zasłon z wygodnym mechanizmem łańcuszkowym powoduje, że po rolety rzymskie sięga coraz więcej osób. Bogaty wybór tkanin zarówno firanowych jak i zasłonowych pozwala dobrać odpowiednie rozwiązanie do każdego wnętrza. Wymarzone rolety rzymskie można uszyć w różny sposób – jako tradycyjne rolety rzymskie z poziomymi fiszbinami, które powodują układanie się tkaniny przy podnoszeniu rolety (po zasłonięciu okna fiszbiny nadal są widoczne) oraz jako rolety rzymskie z pionowymi taśmami tunelowymi (przy podciąganiu układają się tak jak klasyczne rolety rzymskie, natomiast po zasłonięciu okna tkanina jest gładka). Rolety rzymskie z taśmami pionowymi maja po zwinięciu mniejszy pakiet (przeciętnie o 8cm w porównaniu z klasyczną roletą rzymską), dzięki czemu możemy je montować do niskiego nadproża lub bezpośrednio do skrzydła okiennego.

Do wstępnego oszacowania kosztu rolety rzymskiej możemy użyć następujących cen za metr kwadratowy: - rolety rzymskie łańcuszkowe – cena 249 PLN za metr kwadratowy* natomiast rolety rzymskie sznurkowe – cena 199 PLN za metr kwadratowy*

Rolety rzymskie Radom, rolety rzymskie Piaseczno, rolety rzymskie Lesznowola, rolety rzymskie Nadarzyn oraz rolety rzymskie Grójec to oferta skierowana do miejscowości znajdujących się w okolicach Radomia i Warszawy, a w szczególności wzdłuż trasy łączącej oba miasta.

*podana cena dotyczy podstawowej kolekcji wzorów i służy do wstępnego oszacowania wartości rolet rzymskich. Podana cena nie zawiera kosztu montażu. Nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Rolety rzymskie – nasze realizacje

Rolety rzymskieRolety rzymskieRoleta rzymska z transparentnymi taśmami poziomymi.
Rolety rzymskie - mechanizm sznurkowyRzymskie sznurkoweRoleta rzymska z mechanizmem sznurkowym - ekonomiczne rozwiązanie
Rolety rzymskie - mechanizm łańcuszkowyRzymskie łańcuszkoweRolety rzymskie z mechanizmem łańcuszkowym to niezawodność i precyzja sterowania.

Rolety rzymskie – sposób montażu

Rolety rzymskie łańcuszkowe standardowo montujemy do ściany lub sufitu, przesłaniając całą wnękę okienną jedną roletą. Należy przy tym pamiętać, żeby przed montażem sprawdzić wysokość nadproża – przy zbyt niskim nadprożu roleta rzymska po zwinięciu może blokować otwieranie okna. Rolety rzymskie można też montować bezpośrednio do skrzydła okiennego poprzez przykręcenie do listew przyszybowych lub za pomocą wieszaków bezinwazyjnych. W tym przypadku warto zastanowić się nad roletą rzymską z pionowymi taśmami tunelowymi (wtedy po zwinięciu taka roleta zabiera nam najmniej okna).
Do montażu do skrzydła okiennego można również wykorzystać rolety rzymskie z mechanizmem sznurkowym - z uwagi na mniejszy rozmiar i ciężar mechanizmu.